HR KONSULTANT, 25 000 - 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
18-14-386465
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolventem VŠ se zaměřením na personalistiku a chceš se stát personalistou? :-)

Nebojíš se administrativy, komunikace, pohovorování, lidí, prostě ničeho?

Zkrátka - láká tě oblast lidských zdrojů?

Pak využij příležitosti a přihlaš se do výběrového řízení na pozici HR CONSULTANT!

Naše práce zahrnuje:

  • odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
  • zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
  • poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice a to směrem k našim klientům, kandidátům a zaměstnancům
  • rozvíjení obchodních vztahů s klienty
  • komunikaci s klíčovými klienty pobočky
Požadavky
  • zájem o oblast HR a chuť se hodně naučit
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • multitasking, protože někdy musíme dělat deset věcí najednou
  • otevřenost, proaktivitu a schopnost pracovat v dynamickém prostředí
  • obchodní nadšení
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
Benefity
  • stravenky, kartu Benefit+, Multisport kartu
  • 30 dní placeného volna
  • 2 sick days/rok
  • 2 dny HO/týden
  • pravidelná školení a kontinuální vzdělávání v komplexní HR problematice
  • kancelář v centru Prahy