HR GENERALIST CZ/SK | SENIOR

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-14-392047
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro poskytovatele odborných informací, řešení a služeb pro odborníky ze sektoru auditu, školství, financí a dalších hledáme seniorního HR GENERALISTU, který bude ochotný čas od času cestovat do Bratislavské pobočky.

Co budete dělat?

  • Budovat vztahy se zaměstnanci a vedoucími pracovníky
  • Řídit životní cyklus zaměstnanců
  • Vést personální dokumentaci
  • Připravovat podklady pro mzdovou účtárnu
  • Řídit výkonnost, zapojovat zaměstnance a plánovat nástupnictví společně s příslušnými manažery
  • Podporovat projekty v oblasti lidských zdrojů (průzkum mezi zaměstnanci, povinná školení o dodržování předpisů atd.)

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 10 (v blízkosti stanice metra), Bratislava (1x za 3 měsíce)

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně z oblasti lidských zdrojů)
  • Dokonalá znalost Excelu
  • Znalost českého zákoníku práce (slovenského výhodou)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Flexibilní a pečlivý přístup, schopnost řešit složité otázky a situace
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolená
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Podpora vzdělávání, školení a odborného rozvoje
  • Dog friendly office