Hledá se zámečník a elektrikář !

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-10-351177
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost v Teplicích hledáme Zámečníka a Elektrikáře !

Požadavky
  • Min. vyučení v oboru
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • náborový příspěvek 1000 Kč měsíčně po dobu 1. roku pracovního poměru
  • v prvních letech pracovního poměru ranní směna (Po - Pá)
  • garantovanou výši 13. a 14. platu
  • 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 dny „Sick days“
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
  • příspěvek zaměstnavatele do cafeteria systému - 5600 Kč až 11000 Kč ročně dle délky zaměstnání na různé sportovní, kulturní a společenské aktivity