HLAVNÍ ÚČETNÍ | SENIOR ACCOUNTANT

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-7-397773-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený účetní? Máte za sebou praxi jako hlavní účetní?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Aktuálně hledáme do našeho týmu hlavní účetní.

Náplň Vaší práce bude:

  • Provádět komplexní účetní činnosti v rámci procesů Account-to-Report v souladu s firemními zásadami a v souladu se standardy US GAAP.
  • Včasné a přesné vedení záznamů v hlavní účetní knize.
  • Podpora při interních a externích auditech včetně testování SOX a interních kontrolních mechanismů.
  • Podpora probíhajících finančních projektů, přechodů a neustálého zlepšování procesů.
  • Řešení problematických účetních případů.
  • Organizace a koordinace činností v účtárně.
  • Kontrola hlavní účetní knihy.
Požadavky
  • Alespoň 3 roky praxe v oblasti všeobecného účetnictví.
  • Zkušenosti se zákonným účetnictvím a daněmi.
  • Upřednostňuje se dobrá znalost US-GAAP a SOX.
  • Praktické zkušenosti se systémem ERP, jako je SAP nebo Hyperion.
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru podnikové administrativy nebo rovnocenné vzdělání v oblasti financí.
  • Zkušenosti s převodem účtů do výkazů jsou upřednostňovány.
  • Zkušenosti v prostředí SSC jsou upřednostňovány.
  • Vynikající ústní a písemné komunikační dovednosti v angličtině (B2+), jakýkoli jiný evropský jazyk je výhodou.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • HO je samozřejmostí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Cafeteria