HLAVNÍ ÚČETNÍ | home office | IFRS

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-7-397835-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost na pozici Hlavní účetní alespoň 3 roky?

Znáte a máte přehled o účetních standardech IFRS?

Hledáme kandidáty/ky na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ do výrobní firmy!

Co Vás na této pozici čeká?

  • Zpracování finančního účetnictví společnosti
  • Odpovědnost za řízení finančních rizik a vnitřní kontroly souvisejících procesů a zajišťování celkových vnitřních kontrol
  • Správa daní
  • Zákonné místní náležitosti – zpráva o úrocích zaplacených v zahraničí, statutární a reportingový audit, vypořádání nerozděleného zisku
  • Správa majetku
  • Operativní leasing dle CAS a IFRS 16
  • Metodika českých i mezinárodních účetních standardů
  • Česká měsíční a roční statistika

Lokalita: Slaný

Požadavky
  • Vzdělání ekonomického směru s odpovídající praxí v oboru
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Znalost a přehled o českých i mezinárodních účetních standardech IFRS
  • Zodpovědnost, spolehlivost, skvělé organizační schopnosti
  • Systematický a strukturovaný přístup k práci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Po zapracování hybridní model práce
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Jazykové kurzy
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Zaměstnanecké akcie