HLAVNÍ ÚČETNÍ | 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
13-7-395212
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený/á účetní a hledáte novou práci? Pro naše klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta/ku na pozici hlavní účetní na Praze 8.

  • Komplexní vedení účetnictví spojeného s provozem finanční společnosti
  • Příprava měsíčních a ročních závěrek
  • Účast na definici a nastavení firemních procesů v rámci zefektivnění vedení účetní agendy
  • Podpora všech interních a externích auditů, orgány státní správy a s dalšími institucemi
  • Příprava dokumentů potřebných pro vytváření rozpočtu
  • Poskytujte adhoc zprávy a finanční analýzy podle potřeby
  • Vedení evidenci majetku
  • Spolupráce na tvorbě výroční zprávy

Smlouva s nástupem ihned na dobu neurčitou

Lokalita: Praha 8

Mzda: 80 000 Kč

Požadavky
  • Zkušenost z účetnictví na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí
  • Znalost účetních systémů
  • Zaměření na detail, organizační osobnost, která si dokáže priorizovat úkoly
  • Samostatnost a pečlivost
Benefity
  • slevy a jiné výhody v destinacích klienta
  • roční navýšení mzdy
  • flexibilní pracovní doba se začátkem od 7:30-11:00