HEAD OF LOGISTICS - CHOMUTOV

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
8-21-392055
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší výrobní společnosti se sídlem v Chomutově sháníme Head of Logistics, jehož náplní práce bude:

  • strategicky řídit a vézt týmy logistiky, budovat silný tým napříč halami, vést ho ke splnění /překročení cílů a k poskytování vynikajících služeb a podpory interním i externím zákazníkům
  • Zlepšit a implementovat CZ logistické procesy
  • Klást značný důraz na ovlivňování krátkodobých a dlouhodobých obchodních cílů.
  • Převádět strategické cíle a výnosy do taktických plánů.
  • Implementovat současnou praxi do logistických postupů a v případě potřeby je upravovat ve spolupráci s oddělením kvality
  • Zajišťovat, aby všichni přidělení zaměstnanci byli seznámeni, proškoleni a dodržovali firemní a zákaznické zásady, postupy a předpisy, dále je podporovat v růstu, poskytovat jim potřebná školení, podporu a dohled
  • Udržovat uklizené a efektivní pracovní prostředí pomocí standardních technik. např. 5S
Požadavky
  • Kvalifikace v oblasti obchodu, supply chain a příbuzných oborech a nebo dostatečné množství zkušeností ve výše zmíněných oborech
  • Vynikající prezentační dovednosti a schopnost komunikace v rámci spolupráce na všech úrovních řízení v rámci organizace nejen v českém, ale i v anglickém jazyce
  • Schopnost vypracovat plán za spolupráce různých oddělení napříč firmou a hierarchií
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Schopnost plánování/projektového řízení na velmi vysoké úrovni
  • Orientace na snižování nákladů a snaha o implementování nových přístupů a postupů v logistice
  • Schopnost určivat priority, pracovat samostatně a nezávisle
  • Zkušenosti s progresivním řízením a vedením vice týmu v logistice
Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti