Hardware Engineer - lékařství | až 65 000 Kč!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-9-347805
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

POZOR všem hardwareářům! Hledá se juniornější kolega do rozjetého vlaku v prima kolektivu. Baví Vás elektro vývoj, říká Vám něco EMC či SPICE? Čtěte dál!

Společnost založená na principech rodinné frimy s letitou tradicí, který vyrábí zdravotnické přístroje pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu hledá právě Vás, HW Engineera!

Náplň práce:

  • Vývoj elektroniky pro lékařský laser
  • Práce na projektu od první myšlenky až po předání výrobku do sériové produkce
  • Hledání nových cest jak projekt vylepšit
  • Spolupráce s kolegy v rámci týmu skládajícího se z konstruktérů, testerů, fyziků a programátorů firmware
Požadavky
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenost s návrhem napájecích zdrojů (analogové a digitální obvody)
  • Zkušenost s návrhem a výrobou PCB
  • Zkušenost se systémem SPICE
  • Základní znalost EMC
  • Velmi dobrá angličtina
  • VÝHODA znalost elektroniky pevnolátkových laserů
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Neformální a přátelská atmosféra
  • Celá škála dalších benefitů, o kterých se dozvíte při pohovoru!