FRONTEND DEVELOPER | REACT | BRNO

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
16-16-397820-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený/á frontend vývojář/ka a nebo naopak teprve hledáš uplatnění v IT oblasti? Máš alespoň roční zkušenost s vývojem v Reactu, Angularu případně vue.js.? Tak právě pro Tebe máme připravené místo v našem velmi přátelském brněnském týmu!

Neváhej a přidej se k nám!

Vyvíjíme softwarové produkty pro velké mezinárodní společnosti a aktuálně hledáme posilu do menšího týmu, který bude pracovat na vývoji nového produktu pro efektivní chod centra podpory.

Co Tě u nás čeká:

  • práce na vývoji produktů pro zlepšení zákaznické zkušenosti při kontaktu s naším centem
  • vývoj v JavaScriptu, TypeScriptu, Reactu či Angularu
  • český tým mladších ale i zkušenějších vývojářů, je od koho se učit :)
  • využití angličtiny! Úzce spolupracujeme se zahraničními kolegy
  • pokud budeš mít ambice a chuť růst, i to je u nás možné!

S jakými technologiemi také pracujeme:

  • Kubernetes, Docker, Gitlab CI/CD a Keycloak

Pokud se chceš dozvědět víc, neváhej a ozvi se nám přes formulář níže.

Požadavky

Co od tebe na tuto pozici potřebujeme:

  • zkušenost s frontend vývojem webových aplikací (min. 1 rok praxe)
  • znalost programování v Reactu, Angularu nebo JavaScriptu
  • schopnost komunikovat v angličtině v rámci společnosti ale i s klienty
  • chuť učit se a předávat své znalosti
Benefity

Co ti na oplátku nabídneme my:

  • 13. plat
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • home office
  • benefitní systém Cafeterie
  • firemní školení, jazykové kurzy
  • firemní notebook
  • zapůjčení firemních aut i k soukromým účelům
  • relokační balíček
  • firemní bezúročnou půjčku