FRONTEND DEVELOPER | REACT

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
2-16-397632-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s Reactem a rád by ses účastnil velkých projektů v rámci skupiny PPF? Právě hledáme kolegu do týmu interního vývoje.

A co budeš dělat?

  • Navrhovat ovládání a uživatelskou ergonomii aplikací;
  • Vyvíjet programový kód a ověřovat jeho funkčnost odpovídajícími testy;
  • Implementovat rozhraní poskytovaná backendovými systémy;
  • Používat moderní technologie jako je Kubernetes, React a další;
  • Sledovat technologické trendy a navrhovat vylepšení stávajících postupů
Požadavky

Jaké máme požadavky?

  • Alespoň dvouletá zkušenost s javascriptem v rámci HTML 5;
  • Znalost technologií React a Node.js;
  • Zkušenost z finanční instituce výhodou