FINANČNÍ ŘEDITEL ODDĚLENÍ POHLEDÁVEK

Plný úvazek
Mzda
190 000 - 240 000 Kč
Referenční číslo
7-26-398940-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme novou kolegu nebo kolegyni na pozici FINANČNÍHO ŘEDITELE v rámci oddělení POHLEDÁVEK.

Pokud za sebou máte podobné pracovní zaměření, domluvíte se výborně anglicky a orientujete se v pohledávkách velkých mezinárodních společností, tato pozice by pro Vás mohla být to pravé.

V čem by spočívala Vaše náplň práce:

  • práce v rámci TOP managementu (člen Business Services)
  • vedení a řízení aktivit regionálních manažerů v rámci oddělení pohledávek
  • každodenní dohled nad harmonizací procesů pohledávek v rámci regionů
  • v případě nové spolupráce ujednávání podmínek s klientem
  • spolupráce s vedením v rámcii globálního prodeje a zákaznického servisu a dalšími odděleními
  • prioritizace činností a plánů dle požadavků řídícího týmu GBS (Global Business Services)
  • kooperace s oddělením Treasury (řízení cash flow) a finančními viceprezidenty
  • zpracování podkladů pro interní audity
Požadavky
  • praxe alespoň 8 let v nadnárodní výrobní společnosti
  • výborná angličtina (denní komunikace)
  • další cizí jazyk obrovskou VÝHODOU
  • zkušeností s úvěrovým a inkasním oddělní (Credit & Collections) ve výrobním závodě
  • výborná znalost ERP a reportingových systémů (např. SAP, FSCM)
  • schopnost vést a mentorovat tým profesionálů na regionální i globální úrovni
Benefity

Manažerský bonus

25 dní dovolené

Sick days

Jazykové kurzy

Home Office (2-3 dny v týdnu)