Finanční kontrolor - pro regionální i mezinárodní projekty

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-7-395232-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako Finanční kontrolor ve výrobní společnosti? Láká Vás pozice s možností cestování? V tomto případě zejména do SRN, USA, Číny, Švédska či Nizozemí.

Budete v úzkém kontaktu s centrálou z Německa a podílet se na optimalizacích procesů a jejich digitalizaci.

Čekají na Vás regionální i mezinárodní projekty!

Na této pozici můžete dále očekávat:

  • Sestavování rozpočtů a dlouhodobých plánů, forecastů
  • Zpracování pravidelného reportingu
  • Provozní a strategické analýzy pro optimalizaci procesních nákladů
  • Finanční analýzy nákladů společnosti
  • Nastavení výrobního a projektového controllingu
  • Optimalizace a vyhodnocení ukazatelů KPI společnosti
  • Navrhování opatření pro optimalizaci procesů výroby a montáže
  • Zodpovědnost za vyhodnocení přímých a nepřímých nákladů, režijních sazeb, hodinových sazeb. Také vyhodnocování efektivity podnikových činností
  • Nastavování a standardizování ukazatelů ve všech výrobních závodech společnosti
Požadavky
  • VŠ vzdělání obor ekonomie / obchodní informatika
  • Odborná praxe min. 5 let v oblasti controllingu, znalost účetnictví
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • SAP moduly MM/PP, CO(PA), FI
  • MS Office pokročilá znalost
Benefity
  • 50 % roční bonusy ze mzdy
  • vánoční prémie
  • HPP na dobu neurčitou
  • dotované stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • každoroční růst mezd
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění