FINANČNÍ KONTROLER/KA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-7-392810
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti finančního controllingu a komunikace v angličtině je váš denní chléb? Plánujete změnu? Pak pošlete své CV

Co bude náplní práce?

  • Příprava rozpočtů
  • Pravidelné vyhodnocování odchylek mezi rozpočtem a skutečností
  • Oceňování nedokončené výroby a výrobků na pravidelné bázi
  • Kontrola správného účtování na jednotlivá střediska
  • Odhalování chyb v účtování
  • Denní a týdenní spolupráce s klíčovými uživateli
  • Vytváření a zavádění akčních plánů k dosažení cílové úrovně
  • Příprava reportů o analýzách ziskovosti produktů
Požadavky

Požadavky :

  • SŠ s maturitou
  • Praxe v oblasti controllingu nebo účetnictví
  • angličtina na kominikativní úrovni, němčina - výhodou
  • Zkušenosti s rozpočtováním a kontrolou nákladů
  • Znalost metod plánování a prognóz
  • Znalost controllingových nástrojů pro analýzu
  • Znalost MS Office
  • SAP - CO, FI, AM moduly
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
  • Vánoční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeteria systém
  • Stravenky
  • Dotované stravování