Finanční controller - ČESKÁ ROSTOUCÍ SPOLEČNOST

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-7-367158
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do české rozrůstající se společnosti s rodinnou atmosférou hledáme do týmu šikovného controllera!

Každý člen je jedinečný, hledáme přátelského "profíka", který se zapojí a bude si u nás budovat kariéru. Chcete být tohohle všeho součástí?

Náplň práce:

  • Zpracování dat a reportů pro vedení
  • Vyhodnocování nákladů a jejich porovnávání s různými obdobími
  • Každodenní práce s Excelem a naším interním systémem
  • Analýza dat především z logistiky, nákupu a obchodu
  • Rozbor vybraných pracovních a ekonomických ukazatelů (marže, obrat zásob)

Lokalita - Praha 4 (hned na metru)

Nástup možný ihned

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice (nepohrdneme ani zajímavou praxí z dob studií)
  • Výborná znalost Excelu (důraz na kontingenční tabulky)
  • Pečlivost, schopnost dohledat a vidět v tabulkách souvislosti, analytické myšlení
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti