Finanční asistent/ka | až 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-1-397833-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Svou práci děláte s pečlivostí a chcete pracovat ve společnosti, kde vládne rodinný duch?

Jste samostatná/ý a neuteče Vám žádný deadline?

Hledáme pravou ruku finančnímu řediteli developerské společnosti!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Komunikace s právníkem ohledně smluv a následná kontrola zapracovaných změn
  • Administrativní a organizační podpora finančního ředitele
  • Komunikace s účetními na Slovensku
  • Vytváření smluv
  • Jednání s bankami ohledně úvěrů (reporting)

Rozhodně nevadí pokud s některou z agend nemáte zkušenost, vše Vás naučíme!

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 4 - Nusle

Požadavky
  • Zkušenosti z pozice Exekutivní asistent/ka
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň C1)
  • Vynikající organizační dovednosti
Benefity
  • Placené volno mezi vánočními svátky
  • Kariérní růst