FINANČNÍ ANALYTIK S AJ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Referenční číslo
7-7-392058
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění jako FINANČNÍ ANALYTIK? Pokud ano, potom čtěte dál, protože rozšiřujeme tým.

Na pozici FINANČNÍ ANALYTIK se budete podílet na:

  • Sledování a vyhodnocování finančního vývoje organizace
  • Budete se podílet na přípravě a analýze finančních výsledků, posuzovat rizika a příležitosti
  • Budete poskytovat podporu pro podnikové finanční plánování
  • Kontrola a analýza nákladů
  • Tvorba a kontrola finančních plánů
  • Reportování pro sepciální projekty
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Komunikativní angličtina
  • CPA certifikát výhodou
  • Zkušenosti na pozici Analytik výhodou
  • Znalost SAP, Excel, BCP, PWP výhodou
  • Schopnost pracovat v mezinárodním teamu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Sick days
  • Stravenky
  • Stravování a areálu firmy
  • Jazykové kurzy