FINANCIAL CONTROLLER | AŽ 100 000 KČ | AUTO!

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
6-7-393097
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám zkušeného FINANCIAL CONTROLLERA! Baví Vás čísla? Milujete tabulky, reporty, analýzy? Nezaleknete se toho, že Váš šéf bude mluvit jenom anglicky? Do práce se chcete vozit služebním automobilem?

Do mezinárodní společnosti na Žďársku hledáme FINANCIAL CONTROLLERA! Co bude Vaší náplní práce?

  • Rozpočtování, prognózy a finanční analýzy
  • Kalkulace, finanční dohled nad výrobou
  • Práce v Excelu a SAPU
  • Měsíční a roční finanční uzávěrky
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy na finančním oddělení
Požadavky
  • VŠ ekonomického směru
  • AJ na úrovni min. B2
  • Alespoň 4 roky zkušeností v oblasti controllingu
  • Excel, SAP na pokročilé úrovni
Benefity
  • Služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Možný částečný homeoffice
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění