FINANCE & BUSINESS CONTROLLING MANAGER

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
19-7-397830
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš zastřešovat oblast forecastování a plánování marže, zásob i marketingu?

Sám/sama na to ale nebudeš! Parťáky Ti totiž budou Business partneři z oddělení Product, Trade, Supply Chain a Customer a ty budeš jejich parťákem.

Mezi dalšími položkami Tvého TO-DO listu bude:

  • Vytváření obchodní strategie
  • Poskytování odborných analýz a doporučení, která budou ovlivňovat důležitá obchodní rozhodnutí
  • Řízení finanční výkonnosti za účelem identifikace trendů
  • Odhalování případných rizik a aktivní vyhledávání příležitostí
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti financí/ekonomie
  • Alespoň 5 let odborné praxe (Retail nebo FMCG)
  • Anglický jazyk C1
  • Analytické a obchodní myšlení
  • Zkušenost s finančním plánováním, sestavováním rozpočtů
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Kafetérie
  • Možnost HO
  • Sleva na firemní výrobky/služby (10-20 %)
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy, školení