FAKTURANT/KA|TACHOV|Příležitost pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
9-7-386579
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte akorát po škole a lákala by vás pozice, ve které by byla možnost komunikace s dodavateli, zpracování faktur, administrativa?

Momentálně obsazuji pozici FAKTURANT/KA pro společnost sídlící v Tachově. Otevřeni jsou jak zkušeným kandidátům, tak čerstvým absolventů se zápalem pro práci :)

Jako FAKTURANT/KA budete mít na starost:

  • Celková komunikace s dodavateli
  • Zpracování faktur a následná administrativa s tím spojená
  • Celková spolupráce s ostatními kolegy na pracovišti
  • Kontrola platebních nesrovnalostí
  • Sledování platebních transakcí v interní databázi
Požadavky
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Angličtina nebo Němčina na pokročilé úrovni (převážně písemná komunikace)
  • Komunikativní, samostatný typ osobnosti
  • Zkušenosti s Účetnictvím VÝHODOU
  • Zkušenost se systémem SAP VÝHODOU
Benefity
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 20 000 KČ
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • Závodní stravování ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Možnost kariérního růstu