EXECUTIVE ASSISTANT | AŽ 60 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-397783
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti na pozici GM Assistant?

Jste komunikativní a samostatná osoba, které nedělá problém komunikace v angličtině?

Nemáte problém si zorganizovat svůj den a dodržovat deadliny?

Starost o kanceláře a office management je Vaším koníčkem?

V tom případě by se Vám mohla líbit pozice: Senior GM Assistant/Office Coordinator

Co bude náplní Vaší práce?

  • Podpora generální ředitelky - od zajišťování letenek, ubytování až po vyúčtování služebních cest
  • Na starost kalendář (sjednávání schůzek, hlídání termínů)
  • Příprava prezentací, tisk dokumentů
  • Komunikace s dodavateli, překlady
  • Příprava excel reportů (docházka, rezervace parkovacích míst)
  • Příprava teambuildingových akcí společně s HR, eventy pro zaměstnance
  • Na starost zajištění dálničních známek, zjištění pravidelného servisu aut
  • Zajišťování občerstvení do kanceláře
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Schopnost komunikovat v AJ (s dodavateli a zahraničními klienty)
  • Již nějaká praxe na obdobné pozici (GM Assistant, Executive Assistant)
  • Znalost MS Office, MS Teams, Zoom
  • Výborné organizační schopnosti
  • Logické myšlení
Benefity
  • MHD kupony
  • Stravenky
  • Penzijní a životní připojištění
  • Sick days
  • 25 dní dovolené
  • Produkty se slevou
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • HO po roce
  • Flexibilní pracovní doba po domluvě
  • Široká škála firemních benefitů