EXECUTIVE ASSISTANT | 45 000Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
13-1-395228
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného mezinárodního klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta na pozici Executive assistant.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Organizační a administrativní podpora generálního ředitele
  • Plánování, schůzek, videokonferencí a klientských akcí
  • Příprava podkladů pro fakturaci, vyřizování korespondence, kompletace a tisk smluv
  • Vedení kalendáře, organizace schůzek a pracovních cest
  • Předávání úkolů ostatním zaměstnancům v době nepřítomnosti generálního ředitele
  • Objednávání kancelářský potřeb
  • Ad hoc úkoly

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 8

Požadavky
  • Plynulá znalost angličtiny pro komunikaci se zahraničním vedením
  • Výbornou znalost práce na PC, zejména Word, Excel, Powerpoint a Outlook
  • Schopnost delegovat
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost zorganizovat si svěřené úkoly a určit priority
  • Profesionální, proaktivní a iniciativní přístup
Benefity
  • Slevy a jiné výhody v destinacích klienta
  • Roční navýšení mzdy
  • Flexibilní pracovní doba se začátkem od 7:30-11:00