ELEKTROÚDRŽBÁŘ | až 34 000 | 1 směna

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
6-10-383953
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě práce se stroji, ale nemáš rád práci na směny? Máš vyhlášku 50 a hledáš nové možnosti?

Tak se přidej k nám, hledáme kolegu jako jsi ty!

A co budou tvé úkoly?

  • Preventivní a reaktivní údržba a opravy strojů, přístrojů, zařízení a budov
  • Opravy malých částí
  • Vypisování a správa příslušné dokumentace
  • Podpora a řízení prací při účasti externích firem
  • Příprava a provádění plánů údržby včetně vyhodnocení servisu a údržby
  • Zlepšování strojů, přístrojů zařízení a budov
  • Montáž, demontáž , zapojení oživení a spouštění strojů, nástrojů a zařízení
  • Dodržování bezpečnosti a právních předpisů, vyhlášek a nařízení ČR a EU
Požadavky

Budeš k tomu potřebovat:

  • Vyučení či absolvování SŠ technického směru
  • Flexibilitu pohotovosti
  • Vyhláška 50 paragraf 6 výhodou
Benefity
  • Dovolená 4 týdny / rok
  • Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny / rok
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Měsíční bonus dle plnění KPI až 5 400 Kč
  • Bonus za docházku 750 Kč / měsíc
  • Kafeterie 300 Kč / měsíc
  • Příspěvek na pojištění 500 Kč / měsíc (nárok vzniká po 6 měsících pracovního poměru)
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč