ELEKTROTECHNIK | JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-394007-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Částečné projektové vedení v oblasti automatizace, měření a regulace
  • Spolupráce při uvádění zařízení do provozu
  • Parametrizování PLC, síťových připojení
  • Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů (pásová doprava, dopravní trasy a systémy)
  • Spolupráce napříč firmou (obchodním oddělením, s projektovým týmem, oddělením projekce - konstrukce)
  • Dohled a technická podpora
  • Řešení neshod, změn a komunikace se zákazníky i subdodavatey
  • Spolupráce na mezinárodní úrovni firmy
Požadavky
  • VŠ/SŠ v oblasti elektro, slaboproud, měření a regulace apod.
  • Praxe při vytváření a realizace projektrové elektro dokumentace
  • Zkušenosti se slaboproudými elektronickými zařízeními, rozvaděči nebo pohony
  • Komunikativní znalost AJ
  • Týmovost, pečlivost, kreativita
  • Ochota cestovat, ŘP skupiny B
  • Znalost balíčku MS office
Benefity
  • zázemí a prestiž mezinárodní společnosti
  • práce ve zkušeném kolektivu
  • standardní zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost profesního růstu
  • slušební notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • 13. plat