ELEKTRONIK bez AJ| VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
4-10-367916
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ELEKTRONICI POZOR !!! ELEKTRONICI POZOR !!! ELEKTRONICI POZOR !!!

Máte zájem pracovat v automotive a získat cenné zkušenosti do začátku? Nebo jste naopak již zkušený profík a hledáte stabilní místo?

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici "ELEKTRONIK".

! POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ELEKTRO !

Pracovní náplň:

  • zapojení elektronických zařízení a řídicích systémů
  • odpovědnost za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
  • opravy elektronických zařízení a odpovědnost za jejich správný chod
  • návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace
Požadavky
  • SŠ/VŠ elektro - elektronik výhodou
  • platná vyhláška 50/78 Sb. § 6,7
  • znalost průmyslových senzorů a čidel
  • znalost PLC systémů
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • VÝHODOU: anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • VÝHODOU: znalost programu – Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc, Mitsubishi
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost se kariérně vypracovat na špičku oboru