ELEKTRONIK

Referenční číslo
12-10-384108
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • kontrola a úprava programů PLC
  • diagnostika a programování robotických systémů (Beckhoff, Siemens)

identifikací závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřících přístrojů

  • možností optimalizace výrobních a strojních zařízení
Požadavky
  • výhodou znalost PLC řídících systémů, Beckhoff, Siemens, Eaton a robotických zařízení Motoman
  • platná vyhláška 50 Sb. min. § 5
  • praxe v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů je výhoda
  • yučení v oboru elektro nebo SŠ vzdělání, obor automatizace výhodou
Benefity

kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru

stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti

nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda

dodatková dovolená

flexibilní pracovní doba

možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

nadstandardní benefity