Elektromechanik - zástupce vedoucího| RANNÍ SMĚNA

Lokalita
Obor
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 32 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
9-9-354971
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud hledáte uplatnění jako elektromechanik a zároveň máte ambice na vedení týmu, máme pro Vás skvělou šanci a to přímo v PLZNI !!!

Budete pravou rukou vedoucího oddělení a budete jej zastupovat v případě jeho nepřítomnosti.

Budete mít na starost linku na zapojování elektrorozvaděčů a koordinovat pracovníky na tomto úseku.

Očekáváme od Vás praxi na pozici elektromechanik, elektromontér, apod.

Požadavky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • vyhláška 50, paragraf 5 a vyšší
  • výhodou čtení technické dokumentace
  • výhodou zkušenost ze strojírenské či výrobní společnosti
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search