ELEKTROMECHANIK - jedna směna, 35 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
13-9-367839
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme různorodé zaměstnání ve stabilní společnosti, kde se Vám práce nestane rutinou. Budete spolupracovat s jednotlivými provozy v rámci celé ČR na preventivní údržbě strojů a zařízení.

Co budete mít na starosti?

  • preventivní údržba a opravy zařízení
  • spolupráce při odstraňování závad a zároveň při modernizacích zařízení
  • realizace velkých oprav hlavních agregátů
  • vykazování servisních zásahů do reportů

Lokalita: zázemí společnosti je na Praze 10, nicméně budete spíše na cestách

Mzda: 35 000 Kč/měs.

Směna je pouze ranní, po-pá.

Požadavky
  • řidičský průkaz sk. B.
  • vzdělání v oboru elektro
  • ochota cestovat (Čechy)
  • vyhláška č. 50 §6
  • znalosti z oblasti měření a regulace výhodou
Benefity
  • zaměstnání u stabilní společnosti
  • dotované obědy/stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • příspěvek na léky