ELEKTROMONTÉR DENNÍ SMĚNY až 35000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-10-375516
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ELEKTROMONTÉR ELEKTRIKÁŘ

Do montážní a servisní dílny v Olomouci hledáme na oživení strojních zařízení

EKEKTRIKÁŘE- SERVISNÍHO ELEKTROMECHANIKA

  • provádění elektromontážních prací na mechanických strojních zařízeních (relátka, rozvody, pojistky..)
  • spolupráce se zámečníky a výrobou těchto zařízení
  • servisní opravy a instalace těchto elektrozařízení v rámci regionu (někdy se jede i přes noc) ,a též servissní cesty do zahraničí

Nástup na HPP co nejdříve, na šikovné lidi si počkáme.

Požadavky
  • SOU obor elektrikář či zámečník
  • vyhl. 50/ § 5,6 u elektrikářů
  • praxe na obdobné pozici (i kratší)
  • řidičák sk.B
  • ochota se postupně v práci vzdělávat a zdokonalovat
  • ochota jezdit na montážní a servisní cesty v rámci ČR a zahraničí (Polsko, Rusko, Slovensko..)
Benefity
  • práce na jednu směnu
  • služební telefon a notebook
  • stravenky 123,-Kč
  • dovolená 25 dní/rok
  • čtvrtletní bonusy
  • možnost navýšení mzdy díky dietám
  • rodinný kolektiv
  • práce až do důchodu