ELEKTROMECHANIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-9-394037-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš klient posiluje své řady o Elektromechanika v oblasti elektro, PLC, Hydrauliky a Pneumatiky, který bude mít na starost:

  • Poskytování technické podpory, údržby a případných oprav nečekaných závad výrobních zařízení
  • Spoluúčast při preventivní údržbě
  • Analyzovat poruchy a navrhovat nápravná opatření
  • Dle standardu OCM zajištění náhradních dílů a externího servisu
  • Zastupování vedoucího údržby a přímá komunikace s ním
  • Obsluha VTZ - Elektro, plyn, tlak, zdvih
  • Spolupráce napříč odděleními
Požadavky
  • Vyhláška Dle NV č. 194/2022 Sb. §6, přip. §7
  • Ochota pracovat na ranní a odpolední směny (vyjímečně noční)
  • Dle potřeby držet pracovní pohotovost
  • Základní znalost AJ
  • ŘP skupiny B výhodou
  • Průkaz na VZV, jeřábnický průkaz- možnost prodloužení, získání oprávnění
  • Zkoušky svařování (TIG, MMA)
Benefity
  • Meziroční navyšování mezd
  • Měsíční, čtvrtletní, a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém (flexipass card)
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání a další benefity
  • Příspěvek na jazykové kurzy