ELEKTROKONSTRUKTÉR

Referenční číslo
12-10-383850
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

  • technická specifikace elektrických komponent včetně založení v interních systémech
  • tvorba výrobní / změnové e-dokumentace dle zadání
  • spolupráce na přípravě prototypů a ověřování technického řešení
  • technická podpora výrobního a nákupního oddělení
  • tvorba podpůrných podkladů pro spolupracovníky / dodavatele
  • ověřování návrhu a shody s legislativními požadavky
Požadavky

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro nebo alespoň 3 roky praxe v oblasti konstrukce/projekce elektro, automatizace
  • komunikativní znalost AJ
  • základní přehled v elektrotechnice
  • základní přehled v oblasti legislativy elektro výhodou
  • znalost konstrukčních SW nástrojů (E-plan P8, EI-CAD)
Benefity

Co Vám za to nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • 5. týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • náborový příspěvek
  • jazykové a odborné školení
  • další firemní benefity