ELEKTROINŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-386154
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • budete zajišťovat technickou podporu prodeje kabelových systémů a svazků pro průmyslové aplikace
  • budete navrhovat kabelové propoje, kabelové svazky a složitější celky, až po plněné energetické řetězy - to vše z pohledu kusovníků a výkresové dokumentace
  • navržené technické řešení budete dál komunikovat se zákazníkem, ale také s naší výrobou z pohledu materiálů a vyrobitelnosti
  • s tím je spojeno také navrhování alternativ materiálů s důrazem na kompatibilitu jednotlivých komponent
  • budete koordinovat projekty v dodavatelsko-odběratelském prostředí
Požadavky
  • VŠ technického směru, obor elektrotechnika
  • čtení a tvorba výkresové dokumentace včetně kusovníků
  • návrhový SW, jako je Solid Edge nebo Autocad, pro Vás nejsou neznámou
  • systémový přístup a inovativní myšlení
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost, chuť se dále rozvíjet
  • znalost angličtiny alespoň na úrovni B1
  • cafeteria systém (po zkušební době nárok na příspěvek na vitamíny, finanční příspěvky na volnočasové aktivity...)
  • 25 dní dovolené
  • firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje