Elektro test inženýr

Referenční číslo
16-10-352772
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vysokoškolské elektro vzdělání a byl bys rád součástí týmu v mezinárodně působící společnosti zabývající se výtahy a eskalátory na jihu Moravy?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektro test inženýr.

Co bude tovu náplní práce:

  • zpracování požadavků na testy komponent a systémů eskalátovů a pohyblivých chodníků
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • sestavení testovacích konigurací a obsluha testovacích zařízení
  • analýza a zpracování výsledků testů
  • tvorba test reportů
Požadavky
  • VŠ elektro podmínkou - obor elektronika/ elektrotechnika/automatizační a měřící technika výhodou
  • vyhláška 50, min. §6 podmínkou
  • znalost anglického jazyka
  • schopnost vlastního zhotovení jednoduchých elektronických obvodů pro měření
  • orientace v technických výkresech, specifikacích a výrobních postupech
  • komunikativnost, samostatnost, ochota se učit a rozvíjet

Výhodou:

  • uživatelská znalost 2D/3D CAD (AutoCAD/ DraftSight, Creo, Inventor, aj.)
  • uživatelská znalost Labview/ Flex Ioger/ Diadem
  • praxe s měřením a testováním
Benefity

+ závodní stravování

+ týden dovolené navíc

+ sociální zázemí

+ 3 složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie