Elektro konstruktér

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 52 000 Kč
Referenční číslo
2-10-380376
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro předního výrobce a dodavatele zakázkově vyráběných speciálních strojů pro automotive hledáme:

ELEKTRO KONSTRUKTÉRA

Hlavní náplní práce bude návrh, vytvoření a zpracování elektrokonstrukce strojů a strojních zařízení se zaměřením na jednoúčelové a speciální stroje a zařízení, podpora při oživení, instalaci.

Požadavky
  • SŠ/VŠ elektro zaměření
  • Vyhláška 50/1978 Sb, § 10 (možnost rozšíření v rámci školení)
  • Znalost technické angličtiny, minimálně základní komunikativní úroveň pro potřeby zpracování dokumentace v AJ
  • Praxe v oblasti elektrokonstrukce - výroby strojů - praxe alespoň 3 roky
  • Schopnost samostatné práce a spolupráce s týmem
  • Znalost projektování v systému EPLAN nebo obdobném programu
  • Řidičský průkaz “B”
Benefity
  • Zázemí zahraniční firmy
  • Možnost profesního růstu – podpora při dalším vzdělávání, účast na školeních
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená mezi vánočními svátky mimo základní výměr dovolené
  • Vánoční bonusy a odměny dle hospodářských výsledků firmy
  • Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po odpracovaném roce ve firmě
  • Příspěvek na stravné v hodnotě 65 kč za odpracovaný den po ukončení zkušební lhůty
  • Mobilní telefon i pro soukromé využití