ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ, BENEŠOV

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
23 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-9-386673
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do potravinářské výroby v Benešově hledáme ELEKTRIKÁŘE!

Náplní práce:

  • Zjišťování a diagnostika poruch elektrického zařízení a výrobních strojů
  • Zajištění jejich oprav
  • Údržba dle stanoveného plánu preventivních oprav

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč

Směny: 12tky- denní, noční

Lokalita: Benešov u Prahy

Nástup: dohodou

Požadavky
  • Ukončené SOU, SOŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška 50/78 Sb., min. §6
  • Praxe na obdobné pozici
Benefity
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týden
  • Svoz pro zaměstnance, pokud dopravní spoj nenavazuje na počátek nebo konec směny
  • Po zkušební době výběr z benefitů Flexi pass 12 000,- Kč/rok na sport, kulturu, zdraví
  • Roční bonus 8% dle výsledků hospodaření firmy
  • Měsíční bonus 5% v závislosti na osobním přínosu, dodržování pravidel a výsledcích
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 13 000 až 45 000 Kč
  • Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování