ELEKTRIKÁŘ OLOMOUC - JEDNA SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-10-386376-9
Popis pozice

Pro stabilní výrobní firmu v Olomouci hledáme ELEKTRIKÁŘE!

Náplní tvojí práce bude:

  • elektromontáž dle výkresové dokumentace
  • spolupráce s konstrukčním oddělením
  • montáž u zákazníků
Požadavky
  • vzdělání v oblasti elektro
  • vyhláška 50
  • ŘP sk. B
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Garantovanou 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu
  • Příspěvek na dojíždění až ve výši 5.500,- Kč
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let
  • Kvartální bonus ve formě volnočasových poukazů
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Team buildingové, sportovní a jiné akce pro zaměstnance firmy i jejich rodiny