ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC

Referenční číslo
11-10-364706
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte elektro vzdělání a vztah ke strojům? Ať už jste zkušený elektrikář nebo brzký absolvent oboru elektro, uplatnění pro Vás najdeme!

Právě hledáme ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby strojů.

Co bude vaším úkolem?

  • identifikace poruch strojního cyklu a odstranění závady
  • provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
  • podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
  • odpovědnost za hospodaření s náhradními díly
  • práce na směny - 3 směnný či nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned či dohodou. Rovnou do kmenového stavu.

Lokalita: Liberec

Požadavky
  • vzdělání: ÚSO / SŠ elektro
  • vyhláška č. 50 § 6 a výše (u absolventů stačí 5)
  • znalost práce s Palstatem výhodou
  • řidičské oprávnění: sk. B, VZV
  • znalost hydrauliky a pneumatiky
Benefity
  • finanční bonusy (měsíční, roční)
  • bonus na dovolenou
  • stravenky/ příspěvek na stravování
  • sickdays
  • 25 dní dovolené
  • možnost karierního růstu