EKONOM/KA ZÁVODU | AŽ 65.000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
6-3-382846
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Milujete práci s čísly a rád/a byste se realizoval/a jako EKONOM/KA závodu? Nabízíme Vám ekonomické řízení podniku spojené s finančním controllingem.

Nečekejte malou firmu o pár zaměstnancích. Jsme mezinárodní společnost se stabilním zázemím a hledáme člověka, který dokáže plynule mluvit anglicky, a co se týče ekonomického provozu, tak to tu vezme pevně do rukou!

Čekáme od Vás efektivní ekonomické řízení závodu, zodpovědnost za finanční plánování a controlling, vytváření KPI a nastavení interních pravidel v rámci finanční administrativy. Denně budete v kontaktu s finančními institucemi a ostatními odděleními závodu.

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Znalost angličtiny na úrovni alespoň B2
  • Znalost programu SAP
  • Zkušenost na pozici ekonoma/controllera alespoň 2 roky
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možný home office
  • Příspěvky na stravování
  • Odborné vzdělávání