Office manager/ka

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
19-1-367160
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci, která Vás bude OPRAVDU BAVIT, kde dostanete prostor "vyřádit se" jak v administrativě, vedení a správě e-shopu a navíc budete mít na starosti i kreativní činnost spojenou se sociálními sítěmi?

Tato pozice je právě pro Vás!

Jsme dynamická farmaceutická společnost, která má svěží náboj a rodinnou atmosféru - žádný studený korporát! Tady budete plně svým pánem!

A co budete mít jako další na starosti?

  • Správa sociálních sítí
  • Administrativa
  • Komunikace s dodavateli i odběrateli
  • Zasílání vzorků reprezentantům v terénu a aktivní a pohotová komunikace s nimi
  • Správa e-shopu, vyřizování fakturace, objednávek a příprava balíků
  • Tvorba pravidelných reportů vedení
  • Práce s interními i externímy systémy
  • Zákaznický servis (vyřizování občasných dotazů
  • Občasná korektura textů

Lokalita Praha 4

Nástup ASAP

Požadavky
  • min. SŠ vzdělální
  • Plynulá angličtina - mluvená, písemná (min.B2)
  • Dobrá znalost Excelu
  • Výborné organizační dovednosti, schopnost pracovat na více úkolech najednou
  • Výborné komunikační dovednost a zápal pro práci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilita
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce