E-COMMERCE ANALYTIK - až 40 000 Kč/měsíc

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-1-378333
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o oblast ochodu a e-commerce? Jste absolventem vysoké školy nebo studentem schopným pracovat na plný úvazek? Mluvíte plynule anglicky?

Do mezinárodní společnosti zabývající se výrobou krmiv pro domácí mazlíčky hledáme nového kolegu, který by se rád stal expertem v oblasti e-commerce. Vaším úkolem bude dodávat vstupy, které jsou zásadní pro tvorbu obchodní strategie a budování vztahů se zákazníky.

Náplň práce:

  • analýza dat: vyhledávání, organizace a zpracování dat (např. podíl na trhu, věrnostní karty zákazníků, webové stránky apod.)
  • podpora Customer Development týmu
  • pravidelné vyhodnocování obchodních výsledků
  • spolupráce s partnery společnosti a aktualizace dokumentů sdílených s partnery
  • evidence dokumentů a údržba CRM systému
  • podílení se na zvýšení efektivity ve spolupráci s dalšími odděleními
  • kontrola e-commerce aktivit v souladu s lokálními nařízeními

Nástup: Ihned

Smlouva: do konce roku 2021

Lokalita: Praha - Karlín

Mzda: až 40 000 Kč

Požadavky
  • student/absolvent vysoké školy
  • analytické schopnosti - pokročilá znalost MS Excel a Google Sheets
  • čeština na úrovni rodilého mluvčího + plynulá angličtina
  • zkušenost s vytváření dashboardů
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč/den
  • Multisport karta
  • Cafeteria
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na dentální hygienu
  • dog friendly kanceláře
  • možnost získání praxe v mezinárodní společnosti