DevOps Engineer - TERADATA

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-16-374908
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velkou nadnárodní společnost hledáme nového kolegu do příjemného týmu, který se chce naučit vyvíjet a podporovat klíčový systém datových skladů pro velmi zajímavý nadnárodní projekt.

Jaká bude náplň Vaší práce v rámci role DevOps Engineera?

  • Vývoj a údržba databází (Teradata) a procesů ETL (Informatica) a jejich následný monitoring
  • Implementace optimalizací
  • Kontinuální integrace a nasazení – CI/CD
  • Komunikace napříč týmem, s externími dodavateli služeb a dalšími týmy
  • Spolupráce v rámci ,,agilního,, týmu zapojení se do analýzy, návrhu, vývoje a testování požadavků (SCRUM)
  • Tvorba technické dokumentace

Tým ve kterém budete pracovat má aktuálně 2 členy. Jedná se o velký zahraniční projekt, kde budete mít možnost se dostat k velmi zajímavým věcem. Aktuálně na tuto pozici hledáme šikovného kandidáta klidně z řad vývojářů a pokud umíte i německy budete v první řadě těch přijatých.

Požadavky

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

  • Zkušenost s databázovými teradaty nebo jinými RDBMS
  • Praktické zkušenosti s ETL Informatica nebo ETL Talend
  • Praktické zkušenosti s OS Linux (včetně skriptování)
  • Dobré dovednosti v oblasti řízení času, organizace, více úkolů a stanovení priorit
  • Komunikativní angličtina

VÝHODOU:

  • Znalost prostředí Java, XML

Jakou osobnost na tuto roli potřebujeme?

  • Kreativní a orientovanou na řešení
  • Schopnost pracovat v týmu, zejména v těch agilních
  • Asertivní jednání vůči zákazníkům, kolegům, dodavatelům
  • Komunikativní týmový hráč, který má rád technické výzvy
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci až 15% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Služební automobil
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU