DĚLNÍK NA NOČNÍ SMĚNY 165,-Kč/h OLOMOUC

Druh pozice
Brigáda
Mzda
165 Kč
Referenční číslo
12-10-372719
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

OBSLUHA LISU - POUZE NOČNÍ SMĚNY

  • obsluha kovolisů - vkládání a odebírání plechových výlisků a jejich skládání
  • práce ve stoje
  • poze noční směna 22-06h ( po-pá pouze v liché týdny)

Nástup ihned, smlouva brigádně-je však potřeba chodit každý prac. den v po-pá.

Délka smlouvy- minimálně na 2 měsíce a déle (uvítáme však i dlouhodobou spolupráci).

Požadavky
  • ochota stát u práce 7,5hodiny a pracovat rukama
  • ochota chodit na noční, kdy pondělní noční začíná v neděli ve 22h.a týden končí pátkem v 06h ráno.
  • práce nje vhodná pro zdatnější muže, vhodné i pro studenty od 18ti let
Benefity
  • základní mzda 150,- Kč/h
  • příplatek za noc 15 Kč/h
  • příplatky za víkendy
  • případné bonusy za plnění
  • příspěvek na stravu 55%

Smlouva na DPČ.