DATA ADMINISTRATOR | NÁKUP

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-1-397781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás práce v administrativě, domluvíte se anglicky a práce v SAP Vám není cizí? Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme nového parťáka na pozici DATA ADMINISTRATORA (oddělení nákupu).

Co si pod tímto názvem představit?

  • budete spravovat veškerá kmenová data týkající se zákazníků a dodavatelů
  • budete dbát na aktuálnost a správnost zadaných dat s využitím SAP
  • práce s procesy Procure to Pay a Supply Chain
  • čekají Vás on-line schůzky celého pracovního týmu
  • budete se podílet na mezinárodních projektech a spolupracovat s kolegy ze zahraničí
  • nemine Vás ani sledování vývoje zpracovaných dat

Pokud by Vás bavilo pracovat v mezinárodním prostředí a využívat angličtinu pro denní komunikaci, zašlete nám svůj životopis v češtině i angličtině nebo zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici VÝHODOU
  • angličina na úrovni B2 (téměř každodenní komunikace ze zahraničními kolegy)
  • znalost alších cizích jazyků VÝHODOU
  • předchozí zkušenosti se SAP či jiným ERP
  • alespoň základní orientace v nákupních a logistických procesech
  • zkušenost s prací Miscrosoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • ochota občasného vycestování na pár dní (převážně v rámci zaučení)
Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office