Daňový Kontrolor/ka | 60 000Kč | Praha 5

Referenční číslo
19-7-393775-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho mezinárodního klienta hledáme kandidáta/ku na pozici daňového kontrolora.

Co bude náplní vaší práce:

  • Samostatná příprava rezerv na daň z příjmů právnických osob (DPPO)
  • Výpočet odložené daně vč. reportingu do skupiny
  • Spolupráce při přípravě ročního přiznání k DPPO
  • Komunikace s externí účetní společností a daňovým poradcem
  • Odpovědnost za daňové účty a platby daně
  • Správa daňového registru a související analýzy
  • Ad hoc analýzy ohledně daňového posouzení a
  • Interní daňové poradenství
  • Spolupráce na zlepšování interních finančních a daňových procesů
  • Spoluúčast na projektech

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 5

Požadavky
  • VŠ vzdělání (zaměření na daně či účetnictví)
  • Min 2 roky praxe v oblasti finančního controllingu se zaměřením na daně či v oblasti daňového poradenství
  • Znalost české účetní a daňové legislativy
  • AJ komunikativní, alespoň B2
  • Znalost MS Excel a MS Office,
  • Schopnost práce s většími objemy dat
  • Samostatnost a analytické myšlení
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta (doplatek pouze 180 Kč/měs.)
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Home office
  • Zlevněné tarify,
  • Dlouhodobá spolupráce na perspektivní pozici