COST ANALYTIK | GREENFIELD

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-7-397375-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Spolupráce na implementaci nového ERP (finance, logistika, sklad)
  • Přenos dat z původního systému do nové platformy + nastavení, editace a definice příslušných skupin
  • Poskytování podpory v oblasti ERP uživatelům finančního oddělení
  • Údržba příslušných kmenových dat
  • Kontrola ocenění hotových výrobků a nedokončené výroby v ERP
  • Kontrola ocenění skladových zásob v ERP
  • Kontrola ziskovosti zakázek
  • Analýza nákladů
  • Spolupráce při inventurách
  • Zpracování ad-hoc reportů, analýza odchylek
  • Další spolupráce v rámci finančního oddělení dle pokynů nadřízeného
Požadavky
  • Pokročilá znalost AJ
  • Uživatelská znalost ERP (výhodou -implementace IS)
  • Ekonomické VŠ vzdělání případně -vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Praxe v oblasti účetnictví a podnikových financí minimálně 5 let
  • Znalost funkcí EXCEL(kontingenční tabulky apod.), případně SQL
  • Zkušenosti se sériovou výrobou výhodou
Benefity
  • 26 dní dovolené
  • benefity, prémie, bonusy
  • příspěvek na dopravu, PP stravování
  • příležitost pracovat v rámci nového projektu