KALKULANT | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-7-388404-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÍSTO V KALKULACÍCH! Obsadíte ho právě vy?

Jak už jsme nastínili, výrobní firma na Budějovicku hledá nového člověka do finančního týmu, a to na pozici KALKULANTA.

Co bude vaší náplní práce?

  • Budete řešit kalkulace a následnou cenotvorbu produktů
  • Budete porovnávat reálné vs. očekávané náklady
  • Budete zavádět případná opatření
  • Neminou vás nové projekty, budgety nebo forecasty

Rádi vám řekneme víc, tak se na nás neváhejte obrátit!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Zkušenosti v controllingu/kalkulacích, podvojném účetnictví
  • Ideálně zkušenosti z výrobní firmy (není podmínkou)
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Závodní stravování
  • Osobní i odborný rozvoj