CONTROLLER | CASH FLOW

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-7-395295-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme CONTROLLERA, který se bude zaměřovat na:

  • přípravu finančních plánů a forecastů
  • sestavování výkazu cash flow, rozvahy a výkazu zisku a ztrát
  • ad-hoc analýzy v rámci svěřené obchodní oblasti
  • spolupráce s kolegy napříč firmou a podílení se na projektech pro inovaci procesů v rámci controllingu
  • komunikace s kolegy ze zahraničí, využití AJ

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • Vzdělání v oboru ekonomie, managementu nebo jiného finančního směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel
  • Zkušenosti na obdobné pozici v rámci controllingu
  • Zkušenos se sestavováním výkazu Cash Flow
Benefity

5 týdnů dovolené + volno při životních jubileích

Finanční bonusy

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Pružná pracovní doba

Firemní vzdělávání