ÚČENTNÍ / KONTROLOR s praxí

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-7-386314-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi sladké a tabulky? Rádi byste se pohybovali ve světě finančního controlingu? Pak hledáme právě Vás na pozici FINANČNÍ KONTROLOR.

Hlavní náplň práce:

  • Spolupracovat s externí účetní společností
  • připravovat podklady a zpracovávat data pro účetní jednotku a závěrky,
  • zpracovávat business plány,
  • analýza rentability investičních projektů,
  • reporting vůči statutárním i dozorčím orgánům,
  • kontrolovat nastavení systému účetnictví,
  • controlling nákladů v porovnání s budgetem,
  • spolupracovat s auditorem,
  • komunikovat s finančními institucemi,
  • cash flow řízení.
Požadavky
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Relevantní praxi v oblasti financí, auditu, reportingu, controllingu, analýz a správy dat,
  • znalost účetních standardů, finančního reportingu a regulatorního výkaznictví,
  • analytické schopnosti,
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost,
  • aktivní angličtinu,
  • perfektní práci na PC.
Benefity
  • osobní ohodnocení
  • stravenky
  • bonusy