CNC soustružník | centrum BRNA | super mzda a benefity

Referenční číslo
3-18-383963
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v technické dokumentaci a rádi se učíte novým věcem? Pak hledáme právě Vás!

Jde o práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost u špičkové strojírenské společnosti.

Budete se věnovat především:

  • obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik
  • soustružení dílců do průměru 2400 mm
  • čtení a použití technických podkladů
  • určení parametrů řezu a sestavení nástrojů
  • kontrola nástrojů a nastavení, seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
  • udržování technického stavu výrobních zařízení
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Nástup: možný ihned nebo po dohodě

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Pracovní doba: třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
  • orientace v obráběcích nástrojích
  • znalost technické dokumentace a měřidel, práce s nástroji
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od centra)

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • bonusy
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravování/ stravenky
  • kafeterie v hodnotě 30 000kč/rok
  • možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multisport karta

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • odborné vzdělávaní, kurzy
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

a jiné

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !