C++ Software Engineer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-370409
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která se zabývá vývojem a dodáváním SW pro tiskárny a grafiky a která si zakládá na agilním vývoji hledáme:

C++ Software engineer

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vývoj pluginů pro Adobe Ilustrator
  • Vývoj, údržba, přizpůsobení řešení a produktů
  • Integrace s dalšími SW a HW informačními systémy
  • Testování a implementace SW řešení do reálného produkčního prostředí
  • Vývoj interní metodologie a standardů pro dokumentování, ukládání SW kódu včetně metod spolupráce s dalšími vývojáři SW
  • Kontrola projektové práce a efektivity a návrhy na zlepšení
Požadavky

Co od tebe potřebujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Týmovost - práce vždy probíhá v rámci týmu
  • Zkušenost s vývojem v C++ (zejména pro Windows a macOS)
  • Výbornou znalost Anglického jazyka - využiješ na denní bázi
  • Chuť se rozvíjet a vzdělávat

Výhodou:

  • Základní znalosti počítačové grafiky a předtiskové přípravy
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stravenky v hodnotě 100kč
  • 20 dnů dovolené
  • 5 dnů sick day
  • Bezúročné půjčky na bydlení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Školení v zahraničí
  • 13. plat