Brigáda ve výrobě odpolední - BRNO

Druh pozice
Brigáda
Mzda
120 - 170 Kč
Referenční číslo
3-18-359796
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete si přivydělat na brigádě? Tak pojďte k nám!

Brigáda je na jednosměnný provoz POUZE na odpolední směny od 13.30 do 22.00 - 8 hodin + 30 minut pracovní přestávka.

Vaší náplní práce bude:

  • kompletace výrobků s použitím elektrického/momentového šroubováku
  • předchystávání materiálu pro montáž serverů
  • instalace kabeláže podle instrukcí
  • skenování čárových kódů do databáze
  • testování, kontrola a balení serverů

Brigáda je ideální např. pro studenty VŠ jako přivýdělek.

Upřednostňujeme brigádníky, kteří mohou chodit minimálně do konce září pravidelně v pracovní dny!

Nástup ideálně co nejdříve.

Požadavky
  • schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, instrukcí
  • samostatnost,
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat!

Benefity
  • Nové pracovní zkušenosti